MY GALLERY

Monster High #3

19. srpna 2016 v 23:55
Moje úplně první Monsterka!

Fotografovaná Monsterka: Ghouls Night Out Rochelle Goyle
Monster High #2

16. srpna 2016 v 13:41
Jak to vypadá, když se na Draculauru vrhne moje kamarádka fotografka.

Fotografovaná Monsterka: Scarily Ever After Draculaura (Snow Bite)Monster High #1

4. srpna 2016 v 18:42
Fotografovaná Monsterka: Gigi Grant (2015)


MyScenes #101

12. července 2016 v 19:50
Shopping Spree krásky v náhradním oblečení.

Fotografované MyScenky: Shopping Spree Barbie & Chelsea
MyScenes #100

4. července 2016 v 18:26
Po víc než půlroce sem přidávám, co za krásky jsem loňské Vánoce objevila pod stromečkem. Shopping Spree Barbie pro mě byla odjakživa jedna z nejhezčích MyScene Barbií vůbec. V době, kdy kolekce vyšla, jsem MyScene nesbírala a pak jsem pochybovala, že ji tedy ještě někdy nerozbalenou seženu. A už vůbec ne čtyři roky po ukončení vydávání MyScenek! Jaké bylo mé překvapení, když jsem ji společně s Chelseou objevila v jednom českém e-shopu. Těchto kousků si ve své sbírce obzvlášť cením!

It's more than six months after Christmas and I have to show you what I found under the Christmas tree. I think Shopping Spree Barbie is one of the most beautiful MyScene Barbies of all time. When Shopping Spree line came out, I didn't know anything about MyScene dolls, and then I doubted that I get her (unboxed). And here we are - four years after Mattel ended MyScene dolls production. I was excited when I found her with Shopping Spree Chelsea in the czech e-shop. These two girls are very precious to me!

Fotografované MyScenky: Shopping Spree Barbie & Chelsea

MyScenes #99

21. února 2015 v 18:39
Fotografovaná MyScenka: Sporty Style Westley

MyScenes #98

21. února 2015 v 18:11
Fotografovaná MyScenka: Disco Girls Nia

MyScenes #97

6. dubna 2014 v 11:06
Přísun peněz z brigády zapříčinil, že jsem se opět rozhodla pořídit si nějakou tu MyScenku. Jednou z nich je Disco Girls Nia. Konečně mám víc než jen jednu Niu a navíc tahle je moc krásná - holky z Disco Girls kolekce mají trochu delší vlasy, než bylo v nejnovějších řadách obvyklé, a navíc se mi líbí její decentní líčení. Druhou MyScenkou, která mě okouzlila, je Sporty Style Westley. Vzpomínám si, že jsem po ní pošilhávala už v době, kdy mě MyScene teprve začínaly zajímat. Mám ráda, když mi přibyde něco staršího, je to takový zvláštní pocit. Tato Westley má navíc kudrnaté vlasy, což mi u novějších kolekcí celkem chybělo. A její make-up je prostě úžasný! Přestože je připravená hrát tenis, jakmile ji převleču do něčeho elegantního, bude vypadat pořád perfektně. No a když už jsem si pořídila dvě nové MyScenky, rozhodla jsem se proklepnout hračkářství a najít tam nějaké Fashionistas oblečky. Ty, co jsou na poslední fotce úplně vlevo, mě zaujaly už kdysi, vypadají úžasně, připomínají mi kolekci Lots of Looks. No a ty další dvoje u mě byly na druhém místě, jenže jsem se mezi nimi nemohla pořád rozhodnout, a tak jsem nakonec vyrazila k pokladně s oběma. Až všechno vybalím z krabic, určitě budou další fotky ;)

Fotografované MyScenky: Disco Girls Nia & Sporty Style Westley

MyScenes #96

30. března 2014 v 11:45
Fotografovaná MyScenka: Totally Charmed Westley

MyScenes #95

1. března 2014 v 23:49
Fotografovaná MyScenka: Totally Charmed Delancey

 
 

Reklama

© 2007-2017 WyScene.blog.cz | wyscene@seznam.cz
.