Moje prázdninové přírůstky/My new holiday dolls

6. září 2016 v 16:57 |  Collector's Diary
O tom, že v mojí sbírce o prázdninách přibyla Gigi Grant z roku 2015, jsem už psala. To samozřejmě ale není všechno. Tyto prázky jsem totiž pokaždé, když jsem někam jela, narazila na panenky, které mám dlouho v hledáčku.


Jednou z Barbie panenek, které čekaly na to, až přibydou v mojí sbírce, byla Style Raquelle. Když jsem na ni během své dovolené narazila v novojíčinském Dráčiku, neváhala jsem. Jedním z důvodů byla také cena. Zatímco na internetu ji najdete za 700 korun, tam stála polovinu.


Další z panenek, která si ke mně našla cestu, je Street Art Westley. Když jsem ji uviděla řeckém obchodě se suvenýry, nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Za 13 euro byla moje.


O prázdninách jsem taky byla v České lípě, kde jsme se s kamarádkou vyřádily v nespočtu obchodů a vzniklo z toho toto:V hračkářství jsem tam objevila Barbie oblečky, kvůli jejichž vhledu jsem si chvíli myslela, že se jedná o módu od Mattela (ti Číňané jsou vážně kopírky, no řekněte sami!). O opaku mě přesvědčilo důkladnější prohlédnutí obalu. A hlavně samotné oblečky nebyly nic moc. Vybrala jsem z nich ty, co nejvíc ucházely.


Z věcí, které jsem si v České lípě koupila, mi asi největší radost udělala závěska na kliku s Monster High. Je v ní spousta skvělých hlášek, tady je jen pár z nich:

No a aby nebyla Street Art Westley doma sama, brzy k ní přibyde ze stejné kolekce Chelsea. Těšíme se obě!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2007-2017 WyScene.blog.cz | wyscene@seznam.cz
.