Únor 2015

Konec MyScene.com

21. února 2015 v 21:26 AKTUALITY
MyScene.com už neexistuje. A už alespoň takové tři měsíce. Mohla bych říct: tak tohle je definitivní konec MyScene. Bylo by to však zbytečné, protože za konec MyScenek už všichni beztak považujeme rok 2011.

Mattel přesunul všechny svoje stránky, které spojoval portál Everythinggirl.com, na samostatné weby a ty, které už nebyly aktuální (jako MyScene.com), zrušil. Vymazala jsem ikonku MyScene.com v menu a měla jsem přitom zvláštní pocit. Vím, že se pořád opakuju, ale je vážně smutné, že je s MyScenkami konec. Vždycky jsem říkala, že to už spíš přestane Mattel MyScene vyrábět, než abych je já přestala sbírat. A tady to máte.Recenze na Barbie oblečky

21. února 2015 v 19:43 Collector's Diary
Normálně recenze nepíšu, ale tentokrát si nemůžu pomoct. Tyto oblečky jsem si sice koupila už zhruba před rokem, ale myslím, že to ani tolik nevadí, protože pochybuju, že by se za tu dobu něco změnilo. Pokusím se, aby to vůbec byla recenze a ne jen chrlení rozhořčených slov :D


Pro koupi těchto oblečků jsem se rozhodla, když jsem se snad po sto letech jednou zase vydala do hračkářství. Řekla jsem si, že pro jednou nemusím kupovat oblečení sobě, a tak jsem vytasila peněženku a odešla z Pompa se třemi šaty pro své MyScenky. Byla jsem z nich nadšená (alespoň do té doby, co byly zabalené v těch půvabných blýskavých růžových obalech).


No řekněte sami! Pojedu zprava. Ty první na mě přímo křičí "Hollywood Bling kolekce!". Batikované v nádherných barvách poseté holografickými třpytkami. Ty uprostřed jsem chtěla hned, jak jsem je uviděla. Připomínají mi Lots of Looks kolekci, kterou jsem nikdy neměla šanci sesbírat, ale vždycky jsem o tom snila. Bílý korzetový top se perfektně hodí k třpytivé růžové sukni s modrou krajkou. A ty poslední jsou super sportovní, pruhované a hlavně s nápisem, který mi samozřejmě hned evokuje Sporty Glam kolekci. Všechny tři prostě nádhera. Když jsem je však pak začala vybalovat, vybaflo na mě tohle:


Ty zprava a zleva se ještě dají ustát, ale viděli jste někdy na ulici holku, která má vepředu normální sukni a vzadu ne (v našem případě kus nějakého bílého plátna)? Já tedy ne. A popravdě se mi tenhle přístup Mattela ani trochu nelíbí. Vzhledem k tomu, že jedny tyto šatičky stojí asi 100 Kč, mi to přijde jako naprostý výsměch. Takový zadní díl šatů bych čekala u panenky z pouti a ne od takového giganta, jako je Mattel. Hodně mě zklamal.


MyScenes #99

21. února 2015 v 18:39 MY GALLERY
Fotografovaná MyScenka: Sporty Style Westley


MyScenes #98

21. února 2015 v 18:11 MY GALLERY
Fotografovaná MyScenka: Disco Girls Nia

© 2007-2017 WyScene.blog.cz | wyscene@seznam.cz
.