Říjen 2007

O filmu Masquerade Madness

20. října 2007 v 22:37 FILMY»Masquerade Madness
CZ version

Popis:
Děj se točí kolem Masquerade Madness show, prostřednictvím které chce MyScene parta shromaždit peníze pro místní útulek. Chelsea navrhuje oblečení na show a nestíhá se učit na velkou písemku. O nedostatečných znalostech v geometrii nechce říct přátelům a hledá pomoc u Hudsona. Následkem toho její přátelé začínají myslet, že nejsou takoví přátelé, jací by měli být. Nakonec Chelsea v testu z geometrie uspěje a těší se z povedené módní show a skvělé oslavy narozenin, kterou pro ni přátelé připravili!

Rok vydání: 2004

Délka: 27 minut

__________________________
EN version

Description:
The fashion show is going to raise money for a local animal shelter. Chelsea's job was to design costumes for the show, but she is busy with Hudson trying to improve her Geometry. They spend so much time together that the girls think Chelsea and Hudson are dating. Delancey also has a problem: she doesn't want to reveal that the girls are planning a surprise 16th birthday party for Chelsea. Chelsea lets her friends know eventually that she was failing Geometry, originally finding it too embarrassing to tell anyone. Nolee understood and helped her by telling her she had to use Geometry to design clothes, with the shapes and measurements. She did well in her Geometry test, the benefit show is successful, and Chelsea has a masquerade birthday party.

Release Date: 2004

Lenght: 27 minutes

O filmu Jammin in Jamaica

20. října 2007 v 22:37 FILMY»Jammin in Jamaica
CZ version

Popis:
Urban Desire, kapela sestávající z Rivera, Suttona, Hudsona, Ellise a jejich manažerky Madison, se dostane do finále soutěže Beat to Beat. Toto finále se má odehrát na Jamajce, a proto se sem kapela společně s Madison vydá. Barbie, Nolee a Chelsea se rozhodnou vydělat peníze, aby mohly na Jamajku jet také a přátele tam překvapit. Barbie se na Jamajce líbí, ale dotkne se jí, že její přítel River (a hlavní kytarista Urban Desire) tráví víc času s Madison než s ní, přestože je to jen pracovně. Když je uvidí v objetí, mylně to pokládá za něco víc. Když se nakonec s Madison usmíří a vše si vysvětlí, Barbie zorganizuje after-party koncert. Riverova kapela Urban Desire byla ze soutěže totiž vyloučena. Jeden hudební producent se tam rozhodne, že bude produkovat demo kapely.

Rok vydání: 2004

Délka: 56 minut

_____________________
EN version

Description:
Urban Desire, a band which consists of River, Sutton, Hudson and Ellis, and managed by Madison, get through to the finals of the Beat to Beat competition. The finals are taking place in Jamaica, so the band and Madison travel there. When they are gone, Barbie, Nolee and Chelsea raise money and go to Jamaica to surprise Madison and the band. Barbie loves Jamaica, but she gets upset when River, her boyfriend and lead guitarist of Urban Desire, starts spending more time with Madison than her, even though it's just about work. She sees them hugging and mistakes it for something more. After reconciling with Madison, Barbie sets up an after-party concert, since Urban Desire had been disqualified from the Beat to Beat. A record producer decides to produce the band's demo and the movie ends on a song.

Release Date: 2004

Lenght: 56 minutes


© 2007-2017 WyScene.blog.cz | wyscene@seznam.cz
.